A.T. Niklasowie · O firmie

Jesteśmy małżeństwem, które od lat pasjonuje się fotografią. We dwoje świadczymy usługi fotograficzne, najczęściej jedno z nas wykonuje fotografie, drugie stanowi niezbędne zaplecze techniczne, ale również współtworzy sceny i pomysły. Obecność dwojga fotografów gwarantuje państwu ciekawe efekty będące wypadkową dwóch spojrzeń oraz pewność, że wizja realizowana jest w pełni profesjonalnie.

Firma zajmuje się szerokim spektrum działań o charakterze komercyjnym i artystycznym — fotografią ślubną, reportażem z imprez, sesjami dla osób prywatnych, fotografią reklamową. Oferowane usługi cechuje oryginalność oraz bardzo wysoka jakość. Fotografie mają ambicję pretendować do miana fotografii artystycznej.

Temat i sposób wykonania każdego zdjęcia jest omawiany z Klientem i dostosowany do jego potrzeb. Otwartość na gusta i życzenia klienta to nasza główna dewiza.

W zależności od Państwa oczekiwań stworzymy pakiet usług odpowiadający Wam zarówno pod względem artystycznym, jak i finansowym.

Na życzenie możemy wykonać sesję metodą analogową, kamerą otworkową lub w innej technice specjalnej. Gotowe fotografie otrzymają Państwo na płycie CD, a wybrane odbitki — w eleganckim albumie. Do zdjęć ślubnych proponujemy fotoksiążkę utrzymaną w klimacie sesji — odpowiadającą Waszym oczekiwaniom!

Siedziba naszej firmy mieści się w Toruniu. Pochodzimy z Trójmiasta, więc Pomorze Gdańskie jest również terenem naszej działalności. W Toruniu, Inowrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie i Lęborku wykonujemy sesje bez dodatkowych opłat za dojazd czy nocleg.

Anna i Tomasz Niklasowie